Uitslagen clubkampioenschappen 9 juli 2016 11.Juli.2016 
 
 Uitslagen clubkampioenschappen zaterdag 9 juli 2016

Wij kijken terug op een zeer geslaagde dag. We hebben hele sportieve en geweldige wedstrijden gezien. Er werd goed gestreden op de medailles en bekers. Een compliment richting de judoka's dus, maar ook niet te vergeten richting de ouders die hier een belangrijke rol bij spelen. De super foto' s zijn te vinden op onze facebook site : https://www.facebook.com/sportschoolvdpol/ De credits richting Marcel v.d. Kerkhof onze fotograaf. Hieronder treft u de uitslagen.

Blok 1 09.00-11.00


Poule F-G

1e Willem Steenbakkers
2e Loran Yasin
3e Rik Smeets, Ferris van Crey, Giovanni Fortuijn, Hidde Boekema

Poule P-Q

1e Jeremy Vincent
2e Kim van Lieshout
3e Max Wismans, Marleen Veltman, Hugo Kuijpers en Rowan Vincent

Poule H-I

1e Servaise Cornelisse
2e Luke v.d. Dussen
3e Quinten de Jong, Romy van Ansem, Amal Machhour, Mees Davies en Shanoby v.d. Reek

Poule V-W

1e Nicola Botic
2e Lucas Muller
3e Daan Manders, Damon Wildenberg, Mochine Machhour, Lucas Hagebols en Okke Snijders

Poule C-D

1e Jarno Vriens
2e Joey Hoefnagels
3e Jesse Koops en Sem v.d. Elsen

Pechvogelprijs in deze klasse was Hugo Boxma


Blok 2 11.30-13.00

Poule J-K

1e Jelle Boekema
2e Daniel Caldeira
3e Dani van Bussel, Sjoerd Ligthart en Set Verhorevoort

Poule A-B

1e Erdem Yildiz
2e Myrthe Scheurs
3e Vincent Lammerts, Marissa Steur, Gijs Thijssen en Nada Machhour

Poule L-M

1e Maurice Brouwers
2e Coen Franssen
3e Niek van Tilburg, Mitchel Smits, Justin Huijs en Elias Jamlean

Poule R-S

1e Tom Backx
2e Djem v.d. Ven
3e Julian Prinsen, Daan v.d. Velden, Deven v. Lieshout, Maimoende Formanoy en Daan Raaymakers


Poule U

1e Lotte Wijnhoven
2e Kyan Kuijpers
3e Daniel Noppe en Younes Machhour



Blok 3 13.45-16.00

Poule Y

1e Jason v.d. Laarschot
2e Szymon Ratjaczak
3e Aleid Kuijpers en Sara v.d. Zanden

Poule X

1e Bo Wijnhoven
2e Hafsa Sottouti
3e Fay de Vries en Ellen Aarts

Poule E1-2

1e Tygo Hoefnagels
2e Sven v. Hoof
3e Luuk v. Eekelen, Storm Benjamins, Rens Onzenoort, Jens Paffen en Bram Munsters

Poule T

1e Giel v.d. Meer
2e Kaylen Jonkers
3e Noah Bruining en Dyllan Veenendaal

Poule N-O

1e Lisa de Laat
2e Kyara Veenendaal
3e Leroy Schifferling, Luke Hagelaar, Mervin Hertogs, Jeroen Maas en Milan Smits

Poule Z1-Z2

1e Alicia Schutte
2e Martijn Maas
3e Damien Fortuijn, Kevin Huijs, Max de Roo en Israel Jamlean




Groepsfoto blok 1


 

 
Groepsfoto blok 2




 Groepsfoto blok 3


Print deze pagina

Top